czwartek, 14 stycznia 2016

Stany, Niemcy oraz inni najeźdźcy...

Możliwości jest wiele,
Stany- jak wczoraj ogłosił Pan Obambo są największe z największych, jedyne kogo się boją to lumberseksualnych spokojnych Panów w Pick-upach.
Niemcy- Powinni zacząć zastanawiać się nad zmianą języka, podręczników i takie tam, wszystko zgodnie z tolerancją ogólnoświatową.

Czemu to robicie?
Ano według mnie chcecie dalej razem z Napoleonem sprzedawać broń, czołgi i inne zabawki do kraju którym była Syria, chcieliście też po raz kolejny okraść swoje narody, sprowadzając do europy "uchodźców" czyli jeszcze tańszą siłę roboczą, żeby nas zwykłych obywateli do końca już upokożyć i dawać jako pensję jabłka, których nie udało się wam sprzedać do kraju tuż zza wschodnią granicą.

Trochę was zaskoczyli, ano i zaskoczą z raz nie jeden jeszcze, doszło do tego że nie mając wojny boicie się o swoje dzieci, konsekwencją czego jest ich brak społeczności i asymilacji z innymi dziecmi, jedyne co robią to siedzą przed komputerem i odliczają razem z Machometem 3,2,1.

Pewnie podejrzewacie mnie teraz o rasizm, debilizm , rzec by można kolejny prawicowy oszołom... nie odpowiem , nie prawicowiec, nie oszołom, nie katol, człowiek obawiający się o przyszłość swoją i swojego narodu, o przyszłość europy. na taki szybki teścik proponuję teraz w Kolonii zrobić mega paradę równości- co wy na to? Prowokacja? nie wolna Europa taka jaką być powinna..

Szwedzi i Finowie, hmm cóż co kraj to obyczaj, tylko pragnę żeby było bezpiecznie, i wszędzie inaczej i żeby każdy naród Europejski nie zatracił swych korzeni, systemów wartości, bo gdybym chciał zwiedzać Turcję to bym do niej pojechał a tak zwiedzam ją w Stockholmie, Berlinie, Londynie...

Polak też emigrant - ano, i też bydle często niestety, jednak trochę różny od Mustaszy bo nie wysadza sie w powietrze i nie sieje strachu na pół świata.

Tak czy siak Gdyby Obambo wraz z Napoleonem i Germańskim oprawcą interesu w tym nie mieli, to wkroczyli by do Syriaku, zrobili swoje porządki co za tym idzie zakończyli działania wojenne, i to by była prawdziwa pomoc Syriakczykom a nie całej masie seksistowsko-antyludzko nastwionej dziczy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz